Disain, kujundustööd

Logost veebileheni! Loome Teie ettevõttele visuaalse identiteedi, mis eristub konkurentidest ja on meeldejääv!

Küsige pakkumist!

Klientide arvamused

Meil on väga hea meel, et Eleveri omale veebipartneriks oleme valinud - kompromissitud lahendused ja oskuslik töö. Ühesõnaga oleme kogu siiani tehtud tööga väga rahul ja äärmiselt tänulikud, et aitate meil kannatlikult jõuda soovitud lõpptulemuseni:)

Martin Süld
www.terviseveeb.ee

Tänu Eleverile oleme saanud oma kodulehe ja e-poe toimima. Arenduse käigus sujus projekt kenasti. Väga meeldiv oli, et tähtaegadest peeti täpselt kinni ja kui vaja, sain ühendust võtta peale tööpäeva lõppu.

Ideid ja lahendusi jagub neil kuhjaga. Tegu on ettevõttega, kes loob klientidele kindlaid väärtusi - kaasa arvatud eeldus kliendil ennast hiljem edukalt müüa läbi eeskujuliku kodulehe.

Tarmo Kaldam (Luutar Laenud) 
www.luutar.ee

Brošüürid, kirjapõhjad, kutsed, ...

Kirjaplangid, brošüürid, voldikud, falierid, kutsed - kõiki kujundustöid saate tellida meilt!

PowerPoint esitlused

Loome efektseid presentatsioone, mis haaravd auditoorimi esimesest hetkest!

Uudiskirjade kujundamine

Kujundame müüvaid uudiskirju, mis köidavad lugejat esimesest hetkest!

E-kaartide tegemine

Kujundame efektseid e-kaarte, mida saate e-postiga saata või veebis esitleda!

Kliendi vajadustest ja strateegiast lähtuvad kodulehed.

Atraktiivne kujundus

Kodulehtede disaini luues jälgime, et loodud veebilehed oleks originaalse ja kaasaegse disainiga, kasutajasõbralikud ja vastaksid tänastele veebistandarditele.

Otsingumootoritele optimeeritus (SEO)

Meie loodud veebilehed on tehtud viisil, mis tagaks nende sisu kerge indekseerimise otsingumootorite poolt. Nii on kodulehtede kõrge positsioneering otsingutulemustes oluliselt tõenäolisem.

Mugav kodulehe haldus (CMS)

Veebilehe haldamiseks pole tarvis olla ekspert, sest kõikide valminud kodulehtede tekstihaldus toimub MS Word-ist tuttavas keskkonnas. Piisab vaid teadmistest, mis on vajalikud elementaarseks tekstitöötluseks!

Paindlikkus ja laiendatavus

Kõik kodulehed põhinevad moodulaarse ülesehitusega sisuhaldussüsteemil. See muudab teenuse väga paindlikuks ja võimaldab vähese ajakulu ning soodsa hinnaga lisada kodulehele ka hiljem mitmeid lisavõimalusi.

Maailmaklassi disain, võimas e-poemootor - kindel võiduvalem!

Efektne kujundus

E-poodide puhul on kvaliteetne disain reeglina kasutajatele mõõdupuuks e-poe usaldusväärsuse määramiseks ja oluline eeldus efektiivseks müügiks. Kanname hoolt, et kõik meie valminud e-poed oleks esmaklassilise disainiga.

Otsingumootoritele optimeeritus (SEO)

Kuna edukas e-pood peab olema veebiotsingutes kõrgel kohal, sisaldavad kõik meie loodud e-poed kogu tehnilist valmisolekut efektiivseks otsingumootorite jaoks veebikeskkonna optimeerimiseks.

Võimas, ent lihtne sisuhaldus (CMS)

E-poe haldajal on täielik kontroll e-poes toimuva üle. Tal on võimalik luua piiramatult kategooriaid ja tooteid, lisada neile pilte, luua erinevaid menüüsid ja sisutekste, hallata tellimusi jpm.

Funktsionaalsus ja laiendatavus

Kõik veebikeskkonnad põhinevad moodulaarse ülesehitusega sisuhaldussüsteemil. See muudab teenuse väga paindlikuks ja võimaldab vähese ajakulu ning soodsa hinnaga lisada e-poele ka hiljem rohkelt lisavõimalusi.
Tutvuge kindlasti ka meie valmis e-poega

Ükski projekt pole meie jaoks liiga suur!

Valmistame suuremahulisi veebiprojekte, mis võivad kätkeda endas väga erinevaid võimalusi. Nii näiteks on meilt võimalik tellida lisaks "tavalisele" kodulehele ka alltoodud veebilahendusi:

Valik portaalide lahendusi

Müü kaupu ja teenuseid otse kodulehelt!

Meilt on võimalik tellida väga erinevaid makselahendusi erinevatele platvormidele. Lisaks erilahendustele on toetatud ka vabavaralised süsteemid - näiteks VirtueMart, Magento ja osCommerce.

Pakume järgmisi makelahendusi

Bännerite disain

Loome igas suuruses ja formaadis bännereid - staatilisi ja animeerivaid. Ka html-bännereid, mis oma olemuselt on mini-kodulehed (efektne taust, funktsionaalne sisu).

Pakume

Kodulehe kujundamine

Loome visuaalselt atraktiivseid veebikujundusi - seda nii põhiteenuse sees kui ka lisateenusena (näiteks alltöövõtuna).

Meie loodud kujundusi iseloomustab

Vabavaraliste platvormide toetus

Loome spetsiaalselt kujundusi vabavaralisetele sisuhaldussüsteemidele.

Näiteks Joomla! Wordpress, Drupal, Zen Cart ja Magento